Zmiany w opłatach

Od miesiąca września składka członkowska wynosi 100 zł miesięcznie. W przypadku trenującego w Klubie rodzeństwa, składka wynosi po 50 zł.

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, rocznik i miesiąc za który jest wpłacana składka. Pozwala to uniknąć pomyłek w księgowości.

Jednocześnie przypominamy o konieczności regularnego wpłacania składek członkowskich. W przypadku zaległości przekraczających 3 miesiące, na podstawie Statutu, klub jest uprawniony do skreślenia zawodnika z listy członków Klubu, co skutkuje utratą uprawnień do uczestnictwa w zajęciach i meczach. Informacje o zaległościach można uzyskać u trenerów roczników.

Mimo, że zgodnie ze Statutem składki członkowskie powinny być opłacane przez cały rok, niezależnie od ilości obecności na zajęciach, to tradycyjnie Zarząd zwalnia wszystkich członków z opłaty za miesiąc lipiec. Osoby które dokonały przelewu składki za miesiąc lipiec, będą miały zaksięgowaną wpłatę na poczet kolejnych miesięcy.